info@karmod.com 0090 216 392 20 45

2-KURUMSAL


Karmod konteynerde bir çok sektöre hitap eden üretim gerçekleştiriyor. İnşaat sektörüne dönük şantiye konteyneri bir çok amaca uygun olarak üretilmektedir (ofis, wc, duş, yatakhane, yemekhane, dinlenme salonu, proje odası, depo). Her sektöre uygun ofis konteynerleri, taşımacılıkta kullanılan yük konteynerleri, ev amaçlı kullanılan özel konteynerler gibi bir çok üretim Karmod tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

Tanıtım showroomu gibi özel ürünlerin de Karmod konteynerce projelendirilip üretimi gerçekleştirilmektedir.

Karmod konteyner üretimini 13.000 metrekare alana sahip modern fabrikasında gerçekleştirmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrol sistemini uygulamakta olan Karmod konteyner ISO kalite sistemine sahiptir.

AR-GE yatırımlarına da büyük önem veren Karmod konteyner geliştirdiği vidalı sistem özel demonte konteynerlerle de fark oluşturan üretimlere imza atmaktadır.

Klasik konteyner, ofis konteyner, demonte konteyner, wc-duş konteyner, yemekhane konteyner, yatakhane konteyner, şantiye konteyner, konteyner ev, gsm konteyneri ve çok sayıda özel tasarımı içeren showroom konteynerleri Karmod konteynerin üretimleri arasındadır.